Sinu usaldusväärne ja pühendunud finantspartner ettevõtte loomisest alates

Aitan väikeettevõtjatel kasumlikult majandada ja arukaid finantsotsuseid teha, kandes hoolt igapäevase raamatupidamise eest ja nõustades nii raamatupidamise kui ka ettevõtlusega üldisemalt seonduvates küsimustes.

Ma usun, et iga ettevõtja saab endale luua elu, millest unistab – ka siis, kui see unistus on alles lapsekingades. Selleks, et kasvada ja oma unistusteni ulatuda, vajame enda kõrvale head partnerit, kes aitab meil näha võimalusi, kuidas rahaasjadega mõistlikult majandada – üksinda ei pruugi me neid näha ega isegi teada, et need üldse eksisteerivad.

Minu teekond raamatupidamise juurde algas üle 17 aasta tagasi isiklikust vajadusest. Olin soetanud riiulifirma, teadmata, et ettevõttel on viimase kolme aasta majandusaasta aruanded esitamata. Käisin läbi pika ja stressirohke kohtutee, tõestamaks, et minu ettevõte on tegutsev. Sellel hetkel ei teadnud ma raamatupidamisest veel midagi ja bilanss tundus nagu hiina keel.

Pärast selliseid kogemusi ja läbielamisi otsustasin endale raamatupidamise peensusteni selgeks teha. Täna seisan selle eest, et sinuga midagi sellist ei juhtuks ja aitan sinu ettevõtte rahaasjad korras ja kontrolli all hoida!

Millega saan sind aidata?

Raamatupidamine alustavale ettevõttele

Raamatupidamine väikeettevõttele

Väikeettevõtte
likvideerimine

Soovid aastaaruannet,
kuid raamatupidamine on tegemata?

Majandusaasta aruande koostamise tähtaeg on saabumas, aga oled raamatupidamise sootuks unustanud?
Kogu kõik aasta jooksul tehtud tehingute dokumendid kokku, teen aastaaruande sinu eest nädalaga ära!

Maksuvabad
kuluhüvitised

Olen koostanud lihtsa ja konkreetse tabeli, kust saad ülevaate, milliseid kulusid ja millises ulatuses saad ettevõtjana maksuvabalt hüvitada.

Hind 20€

Väikeettevõtte
likvideerimine

Soovid ettevõtte tegevust lõpetada, aga ei tea kuidas seda teha?
Teen ettevõtte likvideerimise lihtsamaks ja esitan sinu eest kõik vajalikud dokumendid õigeaegselt.

Hind alates 380€

Mida minu kliendid arvavad?

Planeeri oma ettevõtte tulevikku koos raamatupidajaga, kes hoolib sinu unistustest ja aitab sul nende saavutamiseks parimad finantslahendused leida.

Liitu uudiskirjaga

saad kasulikke artikleid ja häid pakkumisi.

Uudiskiri ilmub 1-2 korda kuus.