Aitan sul leida võimalusi, kuidas mõistlikult majandades ettevõtte raha kokku hoida!

Minu lugu

Minu nimi on Regiina Pihlak. Raamatupidamine ja numbritega “mängimine” on minu suurim kirg – võin seda tehes täielikult ajataju kaotada. Tänu sellele, et olen ka ise mitme ettevõtte omanik, tean, et parima lahenduseni jõudmiseks on alati rohkem kui üks tee!

Sa ei vaja lihtsalt raamatupidajat, kes sinu ettevõtte tehingute üle arvestust peab, vaid finantsnõustajat, kes aitab sul numbrite taga suuremat pilti näha ning mõistlikke otsuseid tehes tarbetuid kulutusi vältida ja ettevõtte kasumit kasvatada. Minuga koostööd tehes võid kindel olla, et ma ei lepi vähemaga!

“Kui su firmal ei ole head raamatupidajat, siis pole sul ka varsti head firmat.”

Olen Regiinaga juba aastaid koostööd teinud ja kõik on alati kergelt sujunud. Annab alati nõu, kui ise ei tea, kuidas mida tegema peab. Kui midagi metsa keeranud olen, siis on aidanud mul asjad kiirelt korda ajada. Kiirus, kerge suhtlemine ja hea asjatundlikkus teemades on see, miks Regiinat kellegi vastu ei ole nõus vahetama. Kui su firmal ei ole head raamatupidajat, siis pole sul ka varsti head firmat. Soovitan.
– Karolin Tohv, ChooseU OÜ

Minu teekond raamatupidamise juurde algas 2005. aastal, mil soetasin riiulifirma – tol ajal oli see ettevõtlusega alustamiseks kiireim tee. Pärast mõnda aega tegutsemist sain ootamatult äriregistrist teavituse, et minu ettevõte on likvideeritud. Ettevõtte registrikaart (B-kaart) oli punaseid jooni täis ja kõik kanded kustutatud. Selgus, et ostetud firmal olid kolme aasta aruanded esitamata.

Läbisin pika stressi- ja pisaraterohke kohtutee tõestamaks, et minu ettevõte on tegutsev. Sellel hetkel ei teadnud ma raamatupidamisest veel mitte kui midagi. Ma ei mõistnud, mida tähendavad kõik need numbrid bilansis – see tunne oli kohutav! Pärast selliseid kogemusi ja läbielamisi otsustasin endale raamatupidamise peensusteni selgeks teha. Ja tegingi!

Mida rohkem ma numbrite maailma sukeldusin, seda enam mõistsin, et see ongi minu tee! Mulle meeldib tohutult õppida ja uute põnevate teemadega tegeleda. Naudin koostööd ettevõtjatega, kes julgevad suurelt mõelda ja on valmis oma unistusi täide viima! Pakun raamatupidamist ka start-up ettevõtetele.

“Soovisin raamatupidajat, kes pole traditsiooniline”

Mul polnud esialgu ühtegi ootust oma raamatupidajale. Soovisin raamatupidajat, kes pole traditsiooniline. Teadsin, et minu raamatupidaja on selline, keda huvitab, et ettevõtte käive ja kasum kasvavad. Samuti tahtsin, et minu raamatupidajat huvitab valdkond, milles tegutsen. Pidasin oluliseks, et minu raamatupidajat huvitab teadlikkuse kasvatamine ja rahaga teistsuguse tuleviku loomine. Just selline Regiina ongi. Jumaldan tema piiritut loovust, kergust, tarkust ja valmidust numbrite ja rahaga muuta, keerata, pöörata nii, et kõikidel on suurepärane.
– Kaidi Karilaid, Access Consciousness CFMW

Minu jaoks ei ole olemas rumalaid küsimusi – iga küsimuse taga peitub võimalus uute teadmiste ja lahenduste leidmiseks. Olen seisukohal, et raamatupidaja ei pea kohe kõiki vastuseid teadma, kuid tal peab olema oskus lugeda seadusi kliendi kasuks. Kui otsid finantspartnerit, kes mõtleb nagu ettevõtja ja leiab sinu jaoks kõikide variantide seast parimad lahendused, oled õiges kohas!

Regiina Pihlak

Liitu uudiskirjaga

saad kasulikke artikleid ja häid pakkumisi.

Uudiskiri ilmub 1-2 korda kuus.