Tellimine ja tasumine

Tellimuse vormistamine
Olles välja valinud sobiva digikauba või -teenuse, klikkige “Lisa ostukorvi”. Ostukorvis “Vaata korvi” lehel saate muuta kauba kogust, märkides sobiva koguse. Muutuste salvestamiseks vajutage nuppu “Uuenda ostukorv”. Kui soovite ostukorvi täiendada, vajutage nuppu “Tagasi poodi”.
Tellima asumiseks klikkige “Ostukorvis” lingile “Mine maksma”.

1. TARNE
Sisestage Ostukorvi lehel e-posti aadress ja kontakttelefon ning vajutage “Mine maksma”. Tellitud digitoode (pdf tabel) saadetakse kliendile peale makse laekumist interneti teel kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile.
2. ÜLEVAADE JA MAKSMINE
Kui olete kõik vajaliku (eelpool loetletud) sisestanud, siis palun kontrollige veel kord kõiki andmeid paremas tulbas “Sinu tellimus” ning valige makseviis, vajutades sobivale lingile ning seejärel “Esita tellimus”.

Tellimuse täitmise tähtajad
Tellimuse täitmise tähtaeg on 1-3 päeva.

MAKSMINE
Kui te olete lisanud soovitud tooted ostukorvi, siis palun kontrollige veel kord kõiki andmeid “Tellimuse ülevaade” alt ja valige sobiv makseviis.
Kauba eest on võimalik tasuda pangalingiga. Valige sobiv pank, seejärel klikkige “Esita tellimus”. Peale pangalingiga tasumist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”.

Liitu uudiskirjaga

saad kasulikke artikleid ja häid pakkumisi.

Uudiskiri ilmub 1-2 korda kuus.