Veebipoe müügitingimused

Veebipoe www.financing.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Primonte (registrikood 11998898), asukohaga Suur-Paala 1, Tallinn 13619.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest digikaupade ja teenuste ostmisel.
Veebipoes müüdavate digitoodete ja teenuste hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade ja teenuste hinnad on eurodes.
Teave kauba ja teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud digitooted või teenused ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
• Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kohaletoimetamine
Tellitud digitoode saadetakse kliendile peale makse laekumist automaatselt interneti teel kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile.

Peale finantsteenuse tellimist või hinnapäringu saatmist võtame kliendiga 1-2 päeva jooksul ühendust.

Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist puudub ostjal õigus ostust taganeda, vastavalt Võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele.

Pretensiooni esitamise õigus
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe nädala jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@financing.ee või helistada telefonil: 53448816.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast digikauba saatmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud digikaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega digikauba. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 7 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@financing.ee või helistada telefonil: 53448816.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Liitu uudiskirjaga

saad kasulikke artikleid ja häid pakkumisi.

Uudiskiri ilmub 1-2 korda kuus.